Praca przy produkcji foteli samochodowych | Zarabiaj nawet do 4500zł netto!

  • Żory, śląskie pow. Żory

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Dołącz do branży automotive i zostań częścią firmy, będącej wiodącym producentem foteli do samochodów najbardziej uznanych marek. Zarabiaj nawet do 4500 zł netto miesięcznie! Dokładniej będziesz zajmować się produkcją pianki poliuretanowej do foteli.

Stawka: nawet do 4500zł na rękę!

Lokalizacja : Żory

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę

Zakres obowiązków

Zakres Twoich obowiązków:

  • Montaż podzespołów na określonym stanowisku linii montażowej
  • Wizualna kontrola jakości asortymentu
  • Wykonywanie czynności zgodnie z instrukcją stanowiskową
  • Przestrzeganie procedur produkcyjnych
  • Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • Terminowa realizacja zadań w swoim obszarze pracy

Wymagania

Czego oczekujemy?

  • Zdolności manualne
  • Zaangażowanie i motywacja do nauki nowych rzeczy
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowy

Jesteś zainteresowany? Aplikuj już teraz! Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby przekazać szczegółowe informacje.

Oferujemy

Co możesz zyskać:

  • Super premie: Premia produkcyjna maksymalnie do 700 zł brutto
  • Dwa dni płatnego urlopu za każdy miesiąc pracy
  • Cotygodniowe zaliczki na poczet wynagrodzenia
  • Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków
  • Bezpieczne warunki pracy
  • Nowoczesny sprzęt
  • Rekrutacja online
  • Karta Multisport
  • Dostęp do pakietu medycznego
  • Helpdesk od 09:00 do 17:00
  • Przyjemna atmosfera
  • Administratorem danych osobowych jest OTTO WORK FORCE CENTRAL EUROPE SP. Z O.O. 55-040 Kobierzyce Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, NIP: 7542855687. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez OTTO WORK FORCE CENTRAL EUROPE SP. Z O.O. 55-040 Kobierzyce Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, NIP: 7542855687 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 23 dni)